6 позашляховиків та необхідне обладнання передали силам ППО Хмельниччини

Автор | 23.02.2024

Майже два роки Україна героїчно бореться проти окупантів, які хочуть захопити нашу землю та своїми крилатими ракетами та шахедами атакують усю територію України. Хмельницька область не зупиняється і нарощує сили ППО області, які захищають об’єкти критичної інфраструктури та мирні будинки жителів.

Відбулася передача 6 позашляховиків та значного комплекту технічного оснащення для потреб зенітно-кулеметного батальйону.

4 позашляховики Toyota Hilux, надані Спільним Українсько-Німецьким підприємством 2К, 2 автівки передані за сприяння Кам’янець-Подільської РВА та БО “Благодійний фонд Родини Собуцьких”.

Завдяки спільним зусиллям ТОВ “Горинь Теплоінвест”, Громадської організації «Підтримка України», БО «Захисти Хмельниччину», Гуківської та Волочиської територіальних громад зенітно-кулеметний батальйон отримав:

– Ноутбуки та планшети для покращення координації та обробки інформації;
– Сучасні засоби розвідки та зв’язку для кращого виявлення та відстеження ворожих повітряних цілей;
– Прилади автономного живлення, багатофункціональні електронні пристрої та засоби спостереження.

Сергій Тюрін висловив щиру вдячність усім, хто долучився до підтримки сил ППО Хмельниччини: “Ваша допомога – це неоціненний внесок у нашу спільну справу – захист рідної землі від ворога. Завдяки вам наші захисники зможуть ще ефективніше виконувати свої бойові завдання та оберігати мирне небо над Хмельниччиною.”

Системна підтримка Збройних Сил України з боку влади, бізнесу та громадян – запорука успішного захисту нашого суверенітету та територіальної цілісності.

Разом до Перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *