Автор | 01.11.2021

29 жовтня заступник голови районної державної адміністрації Віктор Паламарчук провів засідання комісії з інвентаризації, використання та охорони водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної і комунальної власності та додержання чинного законодавства в цих сферах.

Участь у комісії взяли голова районної державної адміністрації Анатолій Катеренчук, головний спеціаліст з питань агропромислового розвитку адміністрації Валентина Лопоцюк, начальник Шепетівської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Валентина Ординська, начальник управління у Шепетівському районі ГУ Держгеокадастру Хмельницької області Роман Лановий, заступник начальника Шепетівського управління національної поліції Леонід Михалко, головний спеціаліст Шепетівського районного управління Головного управління Держспоживслужби в Хмельницькій області Віталій Савіцький, начальник Шепетівської дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області Наталія Павлюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний винесено питання «Про вжиття організаційних заходів, надання пропозицій, вирішення проблемних питань та терміни виконання завдань, визначених пунктом 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента  України від 29 квітня 2021 року №180/20231 з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад району».

Присутні заслухали інформацію головного спеціаліста з питань агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентини Лопоцюк, яка доповіла про низький рівень проведення інвентаризації територіальними громадами Шепетівського району.

Роман Лановий наголосив, що територіальні громади району повинні забезпечити інвентаризацію земель своїх підвідомчих територій, з метою наповнення бюджету громад, упорядкування використання земельних ресурсів. Окрім того, відзначив, що саме територіальні громади мають бути зацікавлені найбільше, так як впорядкування власної території сприяє розвитку громади.

Валентина Ординська надала пропозицію провести наступне засідання в режимі онлайн та запросити на засідання голів територіальних громад та вислухати їх пропозиції щодо проведення інвентаризації.

Анатолій Катеренчук підвів підсумки засідання комісії і відзначив про необхідність вжити всіх заходів для виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України та провести повторне засідання комісії в листопаді 2021 року.

На засіданні проаналізували кроки, що вже здійснені в районі для виконання зазначеного завдання, озвучили проблемні питання проведення інвентаризації, а також напрацювали подальші плани щодо координації дій з територіальними громадами Шепетівського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *