22 жовтня відбулась презентація книги Сергія Деркача «Дума про добровольця»

Автор | 23.10.2021

22 жовтня, у Музеї пропаганди відбулась презентація книги Сергія Деркача з лінії вогню «Дума про добровольця». У книзі розповідається про події, які відбуваються на сході України під час війни через призму життя простих людей. У цілому робота Деркача присвячена легенді батальйону «Айдар» з позивним «Динаміт» — Сергію Оврашку села Коськова, що на Шепетівщині.

Саме 22 жовтня народився наш земляк, патріот та захисник України. Свого часу Сергій з перших днів підтримав Майдан, він, не вагаючись, віддавав заощаджені кошти. Під час найзапекліших зіткнень у Києві отримав контузії та осколкові поранення. Однак після лікування у столичному військовому клінічному центрі відразу вирушив захищати цілісність України на сході. Сергій Оврашко загинув, потрапивши в засідку, в районі міста Щастя під Луганськом.

З нагоди презентації книги до музею завітали керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Лінник, начальник Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Сергій Царук, заступник Шепетівського міського голови Віталій Янушевський, музейники, громадськість міста та району. Присутні віддали шану світлій пам’яті бійця та висловили слова подяки матері Світлані Дмитрівні за виховання патріота, героя російсько-української війни. Жінка розповіла про реалії війни на сході України, які автор вдало описав у «Думі про добровольця».

На завершення зустрічі Віра Кухарук зачитала вірша, який вона присвятила захиснику України.

У романі «Дума про добровольця» розповідається про перший рік українсько-російської війни. Волонтер із позивним Мамай продає свій бізнес і йде добровольцем на фронт. Там він гуртує навколо себе команду з таких самих відчайдухів, як сам, пліч-о-пліч з якими успішно виконує бойові завдання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *