18 вересня – День працівника лісу

Автор | 19.09.2022

Напередодні Дня працівника лісу, 16 вересня 2022 року, вітання з нагоди свого професійного свята приймали працівники лісового господарства Шепетівського району. З цієї нагоди перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Маршук привітав працівників ДП «Шепетівський лісгосп», ДП «Ізяславський лісгосп» та ДП «Славутське лісове господарство».

Богдан Петрович подякував лісівникам за високу професійну майстерність, сумлінну працю та побажав успіху у нелегкій роботі, мирного неба та міцного здоров’я.

«Щоденною та клопіткою працею лісівники примножують лісовий фонд країни, вносять вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції. Переконаний, що лісівники й надалі активно розвиватимуть галузь, впроваджуватимуть інноваційні технології. Як результат – продовжуватимуть робити гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств» — зазначив Богдан Маршук.

За сумлінну працю в галузі лісового господарства, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівника лісу кращих працівників галузі було відзначено грамотами Шепетівської районної військової адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *