175 випускників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії отримали дипломи магістрів

Автор | 17.01.2024

Сьогодні в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів. З цією визначною подією випускників, викладачів вишу та рідних, від імені першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна, привітала керівник апарату Оксана Вжешневська. На жаль, з міркувань безпеки церемонію вручення довелося провести в укритті, але “повітряна тривога” не стала на заваді святковому настрою та гарному святі.

“Сьогоднішній день стане для вас початком нового етапу у вашому житті, адже саме ви в майбутньому закладатимете основу процвітання країни. Нехай ваші плани та мрії обов’язково реалізуються, а знання, які ви здобули у вузі, стануть вам ключем до професійного успіху в процесі творення нашої незалежної та прогресивної держави. Бажаю усім вам успіхів, натхнення, значних досягнень та якнайшвидшої перемоги”, – сказала Оксана Вжешневська, звертаючись до випускників академії.

Оксана Миколаївна спільно із керівництвом академії вручили молодим фахівцям дипломи магістра за 8 спеціальностями за денною та заочною формами навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *