16 лютого відбулися заходи з нагоди Дня Єднання

Автор | 16.02.2022

Сьогодні, 16 лютого, біля адмінприміщення Шепетівської райдержадміністрації відбулися заходи з нагоди Дня єднання.

Участь у заходах взяли голова Шепетівської райдержадміністрації Анатолій Катеренчук, заступник голови Шепетівської районної ради Ольга Лащ, представники Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, працівники райдержадміністрації, районної ради та Шепетівського управління Державної казначейської служби України.

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз 16 лютого 2022 року Указом Президента України оголошено Днем єднання. Тож у цей день ми маємо згуртуватися та показати всьому світу нашу єдність. Підтримаємо національну самоідентичність, патріотичний дух, силу єднання! – звернувся до присутніх Анатолій Катеренчук.

З нагоди свята відбулась церемонія підняття Державного Прапора України, право провести яку було надано представникам Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Усі присутні долучилися до загальноукраїнського виконання Державного Гімну України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *