Начальник РВА Олексій Глушаков відвідав військових з Шепетівщини, які виконують бойові завдання на сході

Автор | 22.11.2022

За ініціативи начальника Хмельницької ОВА Сергія Гамалія минулих вихідних відбулася поїздка до наших військових, які протистоять російським окупантам.

Начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков разом з головою Шепетівської районної ради Олегом Кулінським відвідали 88 батальйон територіальної оборони, який виконує бойові завдання на сході нашої держави, та земляків, які несуть службу в інших підрозділах Збройних сил України. Маршрут проліг через міста Харків, Чугуїв, Куп’янськ, Ізюм, Слов’янськ, Краматорськ.

Військовим було передано такі необхідні тепловізори, біноклі, зимовий одяг, продукти харчування. На передовій наявність таких засобів має вкрай важливе значення для посилення обороноздатності бойового підрозділу.

Бажаємо нашим захисникам і захисницям вдалого полювання на ворога. Нехай нове обладнання приносить користь і служить довго.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору необхідних речей та підтримки українських військовослужбовців — директору ТОВ НВА “Перлина Поділля” Сергію Іващуку, голові Шепетівської районної ради Олегу Кулінському, які допомогли закупити обладнання.

Надійні партнери, згуртовані українці і наші незламні бійці ЗСУ – кожен і кожна на своєму місці і всі разом ми наближаємо Перемогу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *