1 березня 2023 року завершується Кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування

Автор | 21.02.2023

Шепетівська  державна податкова інспекція  ГУ ДПС У Хмельницькій області нагадує, що відповідно до Закону України від 15 серпня 2022 року № 2516-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, виплаченої на користь членів сімей поранених та загиблих учасників бойових дій під час участі у відсічі збройній агресії та забезпеченні національної безпеки України» процедуру одноразового добровільного декларування продовжено до 01 березня 2023 року.

Стартувало одноразове добровільне декларування (або податкова амністія) в Україні 01 вересня 2021 року.

В одноразовій декларації громадяни України чи фізичні особи можуть вказати рухоме чи нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права та валютні цінності, одержані за рахунок незадекларованих доходів.

Підрозділом 9 прим. 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України визначено хто може скористатися податковою амністією, які активи можна задекларувати і що гарантує держава.

Для зручності платників Державна податкова служба України розробила Банер щодо запровадження одноразового добровільного декларування. Банер містить наступні розділи: Нормативно-правові акти; Повідомлення; Роз’яснення для платників; Зворотній зв’язок; Декларація Кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування у регіонах.

Також створено відеоролик «Кампанію податкової амністії продовжено». У відео детально роз’яснюється: які активи підлягають спеціальному декларуванню; ключові відмінності податкової амністії; хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням; які ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування тощо.

Згаданий відеоролик можна переглянути за посиланням: 

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi/9104.html

Валентина Ординська, начальник Шепетівської ДПІ

Головного управління ДПС у Хмельницькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *