Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

Підсумки роботи зі звернення громадян,
які надійшли до Шепетівської районної державної адміністрації у 2019 році

    Районна державна адміністрація роботу із зверненнями громадян проводить відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та інших нормативних актів. Протягом 2019 року здійснено комплекс заходів, спрямованих на поліпшення цієї роботи.
   З метою запровадження постійного контролю за організацією роботи посадових та службових осіб зі зверненнями громадян щорічно затверджується річний графік перевірок управлінь, відділів райдержадміністрації, графік особистого звітування селищного та сільських голів. Згідно затверджених графіків у 2019 році перевірено 9 структурних підрозділів адміністрації та 9 виконкомів селищної та сільських рад. Згідно затвердженого графіку особистого звітування селищного та сільських голів перед головою райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян у 2019 році прозвітував Грицівській селищний та 8 сільських голів.
   Проводиться робота щодо з'ясування причин, що породжують повторні звернення громадян, викорінюються прояви упередженості, халатності та формалізму при розгляді звернень. І як результат, у 2019 році до районної державної адміністрації повторних звернень не надходило.
   Упродовж 2019 року проведено 32 «гарячі» телефонні лінії «Запитай у влади», на які зателефонувало 55 жителів району.
   Протягом 2019 року до Шепетівської райдержадміністрації надійшло 171 звернення громадян, з них 101 письмове звернення (в т.ч. 7 колективних) та 70 на особистому прийомі.
    У 2019 році до Шепетівської районної державної адміністрації, включаючи колективні звернення звернувся 451 житель району, що на 12 жителів менше ніж у 2018 році.
   У своїх зверненнях жителі району порушили 171 питання, що на 37 менше в порівнянні з минулим роком (208). У зверненнях найбільше – 71 % складають питання соціального захисту (надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, на лікування та у зв’язку з важким матеріальним становищем та інші). З початку року керівництвом районної державної адміністрації для їх позитивного вирішення малозахищеним верствам населення (72 особам) та учасникам АТО (5 осіб) виділено матеріальну допомогу на загальну суму 51 500 гривень.
   У районній державній адміністрації і надалі продовжується робота по забезпеченню всебічного розгляду звернень громадян.