Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. Прапор Шепетівського району
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ
КУЛЬТУРА ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я
(ЦРЛ, Центр ПМСД, вузлова лікарня)
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,
ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

КУЛЬТУРАГоловний спеціаліст з питань культури - ГАЛІМСЬКА Валентина Володимирівна

Поштова адреса: 30400, м.Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47

Тел. приймальні: (03840) 5-11-45

Електронна адреса: rajkultura@gmail.com

Офіційний веб-сайт центральної районної бібліотеки ім.М.Коцюбинського: http://shbiblio.at.uaІнформація про підсумки роботи за 2018 рік

   Протягом року у районі діяли: районний будинок культури, центральна районна бібліотека, Грицівська дитяча музична школа, 57 установ культури клубного типу, 40 бібліотек.
    Бібліотеки централізованої бібліотечної системи поповнились новими книгами в кількості 279678 примірників на суму 1458,5 гривень.
   Матеріально-технічна база закладів культури району поповнилась 7 комп’ютерами, 44 сценічними костюмами, 7 комплектами звукопідсилювальної апаратури, 1 баяном, меблями, світловими ефектами, фотоапаратами, мікрофонами, проектором з екраном та іншими засобами. В цілому було використано понад 816,7 тис. гривень.
   У будинок культури с. Плесна придбано кіноустановку у форматі 3D та попкорн - машину на суму 57 тисяч гривень.
    Проведено капітальний ремонт бібліотеки с. Плесна, будинку культури с. Ленківці, клубів сіл Білопіль та Коса Рішнівка, на що витрачено 2350,0 тис. грн. бюджетних коштів.
   Крім того, у будинку культури с. Михайлючка проведено ремонт покрівлі (заміна битого шиферу, балок, дощок, тощо) на суму 18 тис. гривень.
   Територію будинку культури с. Плесна облаштовано приміщенням для зберігання дров, на що було використано 112 тис. грн. Також було здійснено ремонтні роботи у котельні на суму 7 тис. гривень.
    Згідно рішення Плесенської сільської ради виділено кошти у сумі 170 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва клубу у с. Жилинці.
   Залучено додаткових коштів на потреби закладів культури на суму 206,7 тис. гривень
   У закладах культури клубного типу проведено - 2176 культурно-масових заходів, на яких були присутні 57,5 тисяч осіб, з них для дітей - 680, відвідувачів 14,9 тисяч.
   Творчим колективом районного будинку культури організовуються і проводяться заходи, присвячені знаменним датам, традиційним народним святам та обрядам, професійним святам, заходи з нагоди святкування ювілеїв організацій та підприємств, творчих вечорів видатних особистостей, презентацій продукції підприємств.
   У червні проведено звіт творчих колективів району на підтвердження звання «народний». Всі колективи підтвердили звання, а саме: народний аматорський академічний хор районного будинку культури (керівник А. Сідлецький), народний театр «Птах» будинку культури с. Плесна (керівник Л. Манійчук), народний аматорський фольклорний ансамбль «Калина» будинку культури с. Чотирбоки (керівник А. Редько), народний аматорський вокальний ансамбль «Грицівчанка» будинку культури смт. Гриців (керівник Т. Стецюк), народний фольклорний ансамбль «Веснянка» будинку культури с. Поляна (керівник Л. Мурга).
   Відбулась презентація центральної районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського та музею "Музей бібліотеки: від друкарського станка до комп'ютера" після переміщення у адміністративне приміщення районної ради (04.06).
   Директором центральної районної бібліотеки виграно проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні». В рамках цього проекту у бібліотеках сіл Мокіївці, Чотирбоки, Сульжин, Коськів, Ленківці відбулись інформаційні заходи. За кошти від проекту у центральну районну бібліотеку придбано фліп - чарт на суму 1,5 тис. гривень.
   В клубних закладах району у 2018 році працювало 290 клубних формувань, в яких беруть участь 2443 особи, з них у152 формуваннях для дітей і підлітків 1339 учасників.
   На території району нараховується 137 народних умільців та представників ремісничої діяльності, без яких не обходиться жодне свято.
   Ведеться активна співпраця з представниками національних меншин, проводяться спільні заходи, круглі столи, фестивалі та інші заходи.
   В районі функціонує 5 релігійних конфесій. Конфліктів на релігійному та міжнаціональному грунті не виникало.
   Забезпечується дотримання чинного законодавства про міжетнічні відносини, свободу совісті та релігійні організації, рівне ставлення до всіх існуючих у районі конфесій і напрямків.
   Проводиться збір фольклорно-етнографічних матеріалів по Шепетівщині, якими поповнюються громадські музеї, краєзнавчі кімнати як туристичні об’єкти району.
   З метою залучення майстрів народного мистецтва у навчанні населення народним промислам і ремеслам на базі районного будинку культури створено банк даних майстрів району, організовуються виставки їх робіт та залучаються бажаючі оволодіти мистецтвом вишивки, плетіння, різьблення тощо.

Народні аматорські колективи:

Народний академічний хор районного будинку культури
Народний аматорський вокальний ансамбль “Грицівчанка” Грицівського міського будинку культури