Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. Прапор Шепетівського району
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ
КУЛЬТУРА ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я
(ЦРЛ, Центр ПМСД, вузлова лікарня)
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,
ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

КУЛЬТУРАГоловний спеціаліст з питань культури - ГАЛІМСЬКА Валентина Володимирівна

Поштова адреса: 30400, м.Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47

Тел. приймальні: (03840) 5-11-45

Електронна адреса: rajkultura@gmail.com

Офіційний веб-сайт центральної районної бібліотеки ім.М.Коцюбинського: http://shbiblio.at.uaІнформація про підсумки роботи за 9 місяців 2018 року

   В районі функціонували :
   - Районний будинок культури;
   - Центральна районна бібліотека;
   - Грицівська дитяча музична школа;
   - 57 установ культури клубного типу;
   - 40 бібліотек.

   Проводились районні свята, культурно-мистецькі заходи до державних, професійних, народних свят тощо.
   В районі працює 267 клубних формувань, в яких беруть участь 2334 осіб, з них в 147 формуваннях для дітей і підлітків 1308 учасників.
   За 9 місяців 2018 року надано платних послуг населенню на суму 104,5 тисяч гривень.
   На поповнення матеріальної бази у заклади культури району виділено понад 300 тисяч гривень.
   Ремонтні роботи проведено на суму 2 млн. 255 тис.грн., з них на капітальний ремонт будинку культури с. Ленківці Ленковецької ОТГ виділено та освоєно 2 млн. гривень.
   В рамках програми енергозбереження на опалення закладів культури району виділено 2 млн. 100 тис. гривень. З них 2 млн. – на опалення закладів культури Ленковецької ОТГ, які будуть освоєні до кінця року.
   Бібліотеки району поповнились 450 екземплярами книг на суму 36 тис. гривень.
   У будинок культури с. Плесна придбано кіноустановку у форматі 3D та попкорн машину на суму 57 тис. гривень. Також виділено 100 тис. грн. на благоустрій території біля будинку культури.
    Згідно рішення Плесенської сільської ради виділено кошти у сумі 170 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва клубу у с. Жилинці.
   У червні проведено звіт творчих колективів району на підтвердження звання «народний». Всі колективи підтвердили звання, а саме: народний аматорський академічний хор районного будинку культури (керівник А. Сідлецький), народний театр «Птах» будинку культури с. Плесна (керівник Л. Манійчук), народний аматорський фольклорний ансамбль «Калина» будинку культури с. Чотирбоки (керівник А. Редько), народний аматорський вокальний ансамбль «Грицівчанка» будинку культури смт. Гриців (керівник Т. Стецюк), народний фольклорний ансамбль «Веснянка» будинку культури с. Поляна (керівник Л. Мурга).
   Відбулась презентація центральної районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського та музею "Музей бібліотеки: від друкарського станка до комп'ютера" після переміщення у адміністративне приміщення районної ради (04.06).
   Директором центральної районної бібліотеки виграно проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні». В рамках цього проекту у бібліотеках сіл Мокіївці, Чотирбоки, Сульжин, Коськів, Ленківці відбулись інформаційні заходи. За кошти від проекту у центральну районну бібліотеку придбано фліп-чарт на суму 1,5 тис. гривень.

   Участь у конкурсах:
   - Районний будинок культури посів 1 місце у заключному турі обласного огляду-конкурсу відродження народних традицій, декоративно-прикладного мистецтва «Доторкнись до душі свого народу», який пройшов у м. Хмельницькому.
   - З 1 червня до 12 вересня 2018 у бібліотеках району проводиться обласне дослідження «Вивчення хронологічного складу бібліотечних фондів публічних бібліотек області».
    - 08.06. Театральний аматорський колектив «Корифей» районного будинку культури прийняв участь у обласному фестивалі - конкурсі аматорських театральних колективів «Подільська сцена – 2018» у м. Полонне. Колектив отримав ІІ місце.
    - У вересні колективи районного будинку культури та клубу с. М. Лабунь прийняли участь у обласному фестивалі – конкурсі сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України.

   Проведено семінари:
   - Семінар-практикум з клубними працівниками «Аналіз статистичної звітності сільських закладів культури клубного типу за 2017 рік. Перспективи та річні плани, програми, проекти на 2018 рік» (лютий).
   - Семінар з бібліотечними працівниками «Професійна культура та етикет бібліотечного працівника» (березень).
   - Майстер-клас з писанкарства для працівників культури клубного типу по декоративно-прикладному мистецтву «Сонце в долоні» (березень).
   - Семінар – практикум з клубними працівниками району «Креативний підхід до створення інноваційних дозвіллєвих програм, впровадження інновацій дозвіллєвої роботи серед дітей, підлітків та молоді» (квітень).
   - Методичний день для працівників бібліотек району «Універсальна десяткова класифікація. Методика визначення індексів». Тренінг практикум «Створення QR кодів для сільських бібліотек» (травень).
   - Семінар - практикум з бібліотечними працівниками району «Організація діяльності для громади і спільно з громадою» (червень).
   - Семінар-практикум для клубних працівників району на тему: «Креативний підхід до створення інноваційних дозвіллєвих програм, проектування та впровадження інновацій дохвіллєвої роботи серед дітей, підлітків та молоді» (липень).
   - Методичний день «Простір бібліотеки. Новий погляд, Креативний підхід» (липень).
   - Семінар-практикум клубними працівниками району «Роль закладів культури в умовах децентралізації» (вересень).
    Ведеться активна співпраця з представниками національних меншин, проводяться спільні заходи, круглі столи, фестивалі та ін.
   В районі функціонує 5 релігійних конфесій.
   Конфліктів на релігійному та міжнаціональному грунті не виникало.
   В закладах культури району забезпечується дотримання чинного законодавства про міжетнічні відносини, свободу совісті та релігійні організації, рівне ставлення до всіх існуючих у районі конфесій і напрямків. Проводиться збір фольклорно-етнографічних матеріалів по Шепетівщині, якими поповнюються громадські музеї, краєзнавчі кімнати як туристичні об’єкти району.

Народні аматорські колективи:

Народний академічний хор районного будинку культури
Народний аматорський вокальний ансамбль “Грицівчанка” Грицівського міського будинку культури