Шепетівська районна
державна адміністрація

 • Тема:

  ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

 • Виконавець:

  УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

 • Місцезнаходження:

  ЛЕНКОВЕЦЬКА ОТГ

 • Дата:

  09.07.2020

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах» та реалізація гарантій оплати праці.
Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з пріоритетних напрямків роботи районної влади. Тому, з метою здійснення аналізу та моніторингу таких проблемних питань, на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації Юрія Басюка від 30 червня 2020 року №172/2020, 9 липня 2020р. було проведено виїзне засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в Ленковецькій ОТГ за участю завідувача сектору з питань праці, соціально-трудових відносин та з питань сім'ї управління соціального захисту населення Валькової Н.Г, представників управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області.
На засіданні заслухано суб’єктів підприємницької діяльності щодо легалізації ними трудових відносин з найманими працівниками. Проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня. Представники бізнесу, даючи свої пояснення, зобов’язалися в найкоротший термін узаконити трудові відносини з найманими працівниками та унормувати їх згідно законодавства про працю.
Представники робочої групи довели до відома керівництво Ленковецької ОТГ щодо виявленої стихійної торгівлі на території с. Чотирбоки.
Члени робочої групи і надалі будуть здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності району.
Управління соціального захисту населення