Шепетівська районна
державна адміністрація

 • Тема:

  ВІДТЕПЕР У КРУПЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ Є СВІЙ СУЧАСНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

 • Виконавець:

  ШЕПЕТІВСЬКА РДА

 • Місцезнаходження:

  КРУПЕЦЬКА ОТГ

 • Дата:

  02.04.2021

Сьогодні, 2 квітня, перший заступник голови адміністрації Богдан Маршук взяв участь у відкритті сучасного Центру надання адміністративних послуг у Крупецькій об’єднаній територіальній громаді.

Богдан Маршук привітав усіх жителів з цією подією, адже даний Центр забезпечить мешканців громади зручними та доступними адміністративними послугами, які будуть надаватися в єдиній установі та усуне потребу їхати до колишнього районного центру аби отримати відповідні довідки.

Допомогли громаді у створенні ЦНАПу українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою» – міжнародної програми, яка фінансується Європейським Союзом та його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

На відкритті також були присутні голова Крупецької територіальної громади Валерій Михалюк, партенри, які надавали допомогу у створенні центру, регіональний консультант Програми «U-LEAD Є з Європою», виконавчий директор Асоціації ТГ Хмельниччини Сергій Яцковський, заступник голови Шепетівської районної ради Олексій Глушаков, голови Берездівської, Ганнопільської та Улашанівської територільних громад, керівники та представники установ, послуги яких надаватимуться в Центрі, жителі громади .

По закінченню відкриття настоятель храму отець Павло освятив будівлю та привітав жителів зі знаковою подією.