Шепетівська районна
державна адміністрація

 • Тема:

  ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ СВЯТОЇ ПОКРОВИ, ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

 • Виконавець:

  ШЕПЕТІВСЬКА РДА

 • Місцезнаходження:

  ШЕПЕТІВСЬКИЙ РАЙОН

 • Дата:

  14.10.2020

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ! ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!

Прийміть щирі вітання зі святами – Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та Днем захисника України!

Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри, нездоланності духу та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою,тому і сьогодні вона є захисницею наших воїнів на Сході.
У цей день хочу подякувати всім, хто зі зброєю в руках боронили і боронять нашу землю від агресора на Сході України, медикам, які рятують наших захисників на полі бою, всім волонтерам, які стали своєрідними «мирними воїнами» і надійними захисниками в тилу, усім борцям за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу.

Шановні захисники України! Дорогі земляки! Щиро вітаю вас зі святами. Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, Благополуччя, незламного духу та мирного неба над головою. Нехай Свята Богородиця кожного з вас візьме під своє покровительство та покриє від усіх бід та невзгод нашу Україну.

Зі святом!

З повагою,
Голова адміністрації Юрій БАСЮК