Шепетівська районна
державна адміністрація

 • Тема:

  ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

 • Виконавець:

  СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 • Місцезнаходження:

  ШЕПЕТІВСЬКА РДА

 • Дата:

  23.09.2020

23 вересня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Шепетівський райдержадміністрації на чолі з головою адміністрації Юрієм Басюком .

В ході комісії розглядалися питання щодо захисту прав дітей, які проживають на території району .

З метою удосконалення механізмів соціального захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та упередження потрапляння дітей до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання, були розглянуті питання про доцільність зарахування п`яти дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд .

На засіданні було заслухано запрошених та членів комісії, які брали активну участь в обговоренні проблемних питань. Комісія під час розгляду поданих матеріалів вивчала документи та враховувала умови проживання сімей, виховання дітей, можливості сім’ї задовольнити потреби дитини та можливості громади забезпечити надання дитині необхідних послуг за місцем проживання, зокрема інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами, соціальних послуг, необхідних для дитини та її сім’ї.

За результатами комісії, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, були прийняті відповідні рішення.