Шепетівська районна
державна адміністрація

 • Тема:

  ВГО «ОБ’ЄДНАННЯ ДРУЖИН І МАТЕРІВ БІЙЦІВ УЧАСНИКІВ АТО» ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ В ПРОЄКТІ «ГРУПИ САМОДОПОМОГИ: РАЗОМ – МІЦНІШЕ!»

 • Виконавець:

  ВГО «ОБ’ЄДНАННЯ ДРУЖИН І МАТЕРІВ БІЙЦІВ УЧАСНИКІВ АТО»

 • Місцезнаходження:

  ШЕПЕТІВСЬКИЙ РАЙОН

 • Дата:

  09.09.2020

ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» розпочала проект «Групи самодопомоги: Разом – міцніше!» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництва в Україні для жінок з родин загиблих та ветеранів учасників АТО/ООС.
Мета проекту — посилення програм соціального захисту вразливих жінок в умовах пандемії СОVID-19 шляхом створення та подальшої менторської підтримки роботи 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївський, Кіровоградській та Дніпровській областях.
В рамках проекту «Групи самодопомоги: Разом – міцніше!»:
Буде відібрано найбільш вмотивованих жінок-лідерок, які вже вийшли з кризового стану та готові допомагати іншим.
Жінки візьмуть участь у дводенному семінарі у м. Київ з тематики допомоги «рівний-рівному», методик захисту прав та методів співпраці з органами місцевого самоврядування.
За результатами тренінгу будуть розроблені індивідуальні плани розвитку груп. Сформовано щонайменше 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївський, Кіровоградській та Дніпровській областях. Групи формуватимуться за територіальною ознакою та за статусом учасниць.
Робота груп самодопомоги посилюватиме роботу соціального захисту адже мобілізуватиме та гуртуватиме жінок з зазначених категорій, сприятиме покращанню зв’язків в середині громади, покращуватиме горизонтальну самоорганізацію жінок заради взаємодопомоги у вирішення проблемних питань та захисті прав як одна одної так і вразливих груп населення загалом.
Реєстрація на участь у проекті за посиланням: https://сutt. ly/tdOVQbO або за телефоном 066-726-53-77 Наталя