Шепетівська районна
державна адміністрація

 • Тема:

  ПЕРЕВІРИЛИ ДП «ШЕПЕТІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

 • Виконавець:

  ДСНС УКРАЇНИ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

 • Місцезнаходження:

  ШЕПЕТІВСЬКИЙ РАЙОН

 • Дата:

  11.08.2020

Відповідно до Доручення Кабінету Міністрів України та з метою попередження пожеж у лісових масивах, а також проведення роботи з їх запобігання шляхом безумовного виконання правил пожежної безпеки
11 серпня працівниками Шепетівського РС та Головного управління ДСНС України у Хмельницьукій області здійснено перевірку, щодо дотримання Правил пожежної безпеки. Аби зменшити виникнення пожеж у пожежонебезпечний період організовано перевірку стану протипожежного захисту лісових масивів, підпорядкованих сил та засобів до своєчасного виявлення та готовності лісогосподарських підприємств до гасіння пожеж. Рятувальники оглянули технічні спроможності автомобілів та техніки призначеної для залучення під час виникнення пожеж, наявність оснащення для використання особовим складом лісового господарства. Після перевірки установлено, що ДП «Шепетівське лісове господарство» має в своєму розпорядженні достатньо протипожежних спеціальних засобів, інвентарю для ліквідації лісових пожеж.
"Шановні громадяни, пам'ятайте - "Ліс – наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!” – це гасло відоме всім з дитинства. Але рік у рік із початком спекотних сонячних днів спалахують лісові пожежі. У працівників ДСНС та лісової охорони в такий період особливо напружений час" - закликають лісники громадян.
Немає кращого за ліс місця для відпочинку з його красою та величчю. Але жителі нашої області часто не усвідомлюють значення лісів для здоров’я. Щорічно спостерігається різке збільшення кількості лісових пожеж у період свят і вихідних днів, коли велика кількість громадян відправляється в ліс на пікніки. Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників.

Шепетівський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області