Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


 Відбулось засідання районної міжвідомчої координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Шепетівської районної державної адміністрації

   21 травня під головуванням заступника голови Шепетівської райдержадміністрації Віталія Бузиля відбулось засідання районної міжвідомчої координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
    На порядку денному засідання координаційної ради стояло питання: виявлення та облік сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, встановлення соціального супроводу за такими сім’ями, аналіз випадків насильства в районі.
    Про роботу управління соціального захисту населення щодо випадків насильства в районі, розповіла начальник управління Ліліана Танасієнко. Вона повідомила, що протягом 2020 року до управління надійшло 6 повідомлень, щодо факту скоєння домашнього насильства. Однією з головних причин, на ґрунті якої це відбулось, було вживання алкоголю членами родин.
    Підсумком роботи координаційної ради стали надані рекомендації суб’єктам, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі щодо їх взаємодії. Наголошено на своєчасному виконанні плану спільних дій у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та налагодження ефективної взаємодії з правоохоронними органами.


21.05.2020 р.