Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


 Відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 14 травня, голова Шепетівської районної державної адміністрації Юрій Басюк провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шепетівського району.
    У зв'язку із виявленням на території Городищенського Свято – Різдво - Богородичного чоловічого монастиря (с. Городище) випадку захворювання на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на засіданні комісії було розглянуто питання про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району.
   Проаналізувавши ситуацію, що склалась та з метою локалізації та ліквідації спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 в межах монастиря комісією було прийнято рішення:
   - Встановити на території Городищенського Свято – Різдво - Богородичного чоловічого монастиря (с. Городище, Шепетівського району, вул. Шкільна, 23) карантин, заборонивши відвідування та проведення будь-яких заходів на його території, що передбачають наявність відвідувачів/прихожан.
   - Шепетівському відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області забезпечити жорсткий контроль за дотриманням додаткових обмежувальних заходів
    Також за результатами засідання комісії було рекомендовано голові Судилківської об’єднаної територіальної громади, на території якої розташований Городищенський Свято – Різдво - Богородичний чоловічий монастир, забезпечити визначення та маркування меж територій карантину шляхом встановлення інформаційних знаків, табличок про введення особливого режиму, проведення протиепідемічних заходів та при виявленні порушень негайно повідомляти керівництво Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, Шепетівський відділ поліції ГУНП в Хмельницькій області. Крім того було рекомендовано головам об’єднаних територіальних громад, головам сіл додатково провести інформаційно – роз’яснювальну роботу з керівниками основних релігійних конфесій району щодо необхідності переведення служб у максимально дистанційний варіант та забезпечити систематичне інформування населення про додаткові обмежувальні заходи.


14.05.2020 р.