Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


 Триває моніторинг соціально-правового захисту дітей

    Моніторинг соціально-правового захисту дітей, які на період запровадженого карантину повернуті у сім’ї із закладів інстутиційного догляду та виховання, триває. Так, 12 травня 2020 року членами комісії Оксаною Федорчук - головним спеціалістом служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації, Віталіною Ліпською- інспектором ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції, Лілею Кіпран-методистом із виховної роботи методичної служби Судилківської сільської ради, обстежено сімї, які проживають на території Судилківськоїоб’єднананої територіальної громади, зокрема, у селах: Судилків, Хролин, Жолудки. Відвідано10 сімей, у яких на утриманні перебувають 25 дітей які повернулися на виховання з інституційних закладів, в тому числі 1 сім’я, на утриманні якої 3 дітей, переїхала з міста Шепетівка. Крім того, обстежено 1 сім’ю в якій виховується 2 дітей, що належить до вразливих груп населення. За результатами рейду порушень прав дітей не виявлено.
   З батьками проведено бесіди про дотримання заходів недопущення ураження COVID-19.
   Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей районної державної адміністрації.

13.05.2020 р.