Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


 Моніторинг забезпечення прав дітей

   Питання забезпечення прав дітей в умовах карантину, створення безпечного середовища для проживання дітей, які повернулися в сім’ї із закладів інституційного догляду та виховання, перебуває на постійному контролі голови Шепетівської районної державної адміністрації.
   З метою визначення спроможності кожної сімї, у яку повернулися діти, забезпечити їх потреби та, насамперед, безпеку створено комісію з моніторингу забезпечення прав дітей, які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання дітей на період карантину (далі - Комісія).
   Саме тому, 04 травня 2020 року, членами комісії, а саме: завідувачем сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей – Оленою Козачук, начальником відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді – Андрієм Цідиком, інспектором ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції – Віталіною Ліпськоюіз залученням представників виконавчого органу Ленковецької сільської радиоб’єднананої територіальної громади здійснено виїзд у села: Коськів, Брикуля, Чотирбоки, Мокіїві, Вишневе. Під час рейду обстежено 9 сімей у яких виховується 19 дітей, які повернулися із закладів інституційного догляду та виховання.
   З батьками проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу про те, як слід діяти у разі наявності у батьків або дитини ознак захворювання;щодо відповідального ставлення батьків до виконання своїх обов’язків по догляду та виховання дитининаголошено на відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Встановлено, що умови проживання дітей задовільні, батьки спроможні забезпечувати догляд і виховання дітей в умовах карантину.


   Начальник служби у справах дітей
   Шепетівської районної державної адміністрації        Юлія БОГУШ


05.05.2020 р.