Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


 Профілактичний рейд «Сім’я». «Підліток»

   В умовах вимушеної самоізоляції внаслідок карантинних заходів існують значні ризики загострення в суспільстві таких проблем, як неналежне виконання батьками своїх обов’язків, вживання алкоголю, наркотичних засобів, домашнє насильство, жорстоке поводження з дітьми тощо. Так, з метою забезпечення прав дітей, які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання, а також потреб сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та сімей, що належать до вразливих груп населення, 27 квітня 2020 року, начальником служби у справах дітей адміністрації Ю.Богуш, завідувачем сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей адміністрації О.Козачук, інспектором ювенальної превенції Шепетівського ВП О.Семенюк, на території Грицівської селищної ради проведено профілактичний рейд «Сім’я». «Підліток».

   У ході рейду відвідано Грицівське ВПУ - 38 та за місцем проживання проведено обстеження умов проживання сімей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей, як такі що опинилися в складних життєвих обставинах. Житлово-побутові умови проживання – задовільні, діти забезпечені сезонним одягом та взуттям, продуктами харчування та засобами індивідуального захисту.
   З батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, а також дотримання заходів безпеки в умовах карантину. Роздано інформаційні буклети про COVID-19.

   Завідувач сектору з питань опіки,
   піклування та усиновлення
   служби у справах дітей адміністрації           О.Козачук

30.04.2020 р.