Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Допоможемо забезпечувати осіб на самоізоляції найнеобхіднішим

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19 та з метою забезпечення виконання заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації — гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2?, представники штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації щодня моніторять коло осіб, що перебувають на самоізоляції для виявлення тих, хто потребує послуг з доставки продуктових наборів та товарів першої необхідності (крім тих кого забезпечують родичі, сусіди та Шепетівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
   Просимо громадян, які мають бажання долучитися до доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності особам, які перебувають на самоізоляції в населених пунктах Шепетівського району, а також виявили осіб, які потребують сторонньої допомоги з доставки продуктів звертатися в штаб за телефоном 4-03-36, 4-03-17. Також у штабі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Шепетівської районної державної адміністрації можна отримати перелік товарів у продуктових наборах для забезпечення ними малозабезпечених громадян.
   Просимо повідомляти про випадки порушення карантинних заходів поліцію за телефоном 102 та штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за телефоном 4-03-36, 4-03-17. Усі такі звернення до штабу будуть скеровані до поліції.
   Доводимо до відома жителів Шепетівського району інформацію про можливості Хмельницької дирекції AT «Укрпошта» здійснювати доставку, на платній основі (за кошти громадян), продуктових наборів (3 х видів, перелік додається) із залученням листонош через відділення пошти (оплата здійснюється у відділенні пошти або безпосередньо при отриманні).
03.04.2020 р.