Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Успішна практика Шепетівського місцевого центру

   До Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась жінка з проханням допомогти їй захистити її права як потерпілої кримінальному провадженні.
    Під час консультування клієнтки центру було встановлено, що у квітні 2018 року її рідному брату було нанесено тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких від помер у лікарні. Жінку було визнано потерпілою у кримінальному провадженні. Справа перебуває на стадії судового розгляду в Шепетівському міськрайонному суді Хмельницької області.
    Для представництва законних прав та інтересів клієнтки було призначено адвоката Тетяну Царик, яка ознайомившись з матеріалами кримінальної справи та зібравши необхідні докази, подала до суду позов про відшкодування 600 тис. грн. моральної шкоди та понад 11 тис. грн. матеріальної шкоди, завданої потерпілій.
    В обгрунтування позовних вимог в частині стягнення матеріальної шкоди адвокат вказала на те, що після побиття брата потерпілої, останній перебував в реанімаційному відділенні Шепетівської ЦРЛ. На реанімаційні заходи брата позивачкою було витрачено більше 8 тис. грн., що підтверджується оригіналами квитанцій, доданими до позову. На поховання брата нею було витрачено понад 3 тис. грн.
    Крім цього, в обгрунтування вимог щодо стягнення моральної шкоди адвокат вказала на те, що після смерті брата потерпіла відчуває щоденні душевні страждання, постійну емоційну напругу, яка супроводжується нервовими зривами, в житті потерпілої сталися істотні зміни, які неможливо відновити.
    З огляду на наведені адвокатом аргументи та надані докази, суд вирішив частково задовольнити позовні вимоги та стягнути на користь потерпілої з осіб, визнаних винними у вчиненні злочину, всю заявлену суму матеріальної шкоди та 400 тис. грн. моральної шкоди.

31.03.2020 р.