Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Станом на 19 березня на Хмельниччині не зареєстровано випадків підозри чи захворювання на COVID-19

   Саме таку інформацію озвучила заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька під час щоденного брифінгу щодо питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції в області.
   Посадовиця повідомила, що на сьогодні в Україні вже зареєстровано 16 випадків коронавірусної інфекції, 2 з яких летальні. Ситуація на Хмельниччині, за даними Департаменту охорони здоров’я України лишається стабільною, в області немає випадків підозри чи підтверджених випадків COVID-19.
   Оксана Ситницька наголосила, що незважаючи на відсутність таких випадків, усі мешканці області мають усвідомлювати, що те, чи вдасться приборкати цю інфекцію залежить від кожного з нас.
   Вона в черговий раз закликала всіх дотримуватися рекомендацій лікарів та зберігати спокій. Заступниця голови ОДА нагадала, що в області розроблено план дій усіх служб на випадок виявлення коронавірусної інфекції, і медичні працівники готові надати пацієнтам увесь необхідний обсяг медичної допомоги. Вона повідомила, що наразі Міністерством охорони здоров’я здійснюється розробка інтерактивної карти про ситуацію в лікарнях щодо COVID-19. Для тих випадків, коли пацієнти будуть потребувати госпіталізації, інтенсивної терапії чи реанімаційних заходів, диспетчер зможе скерувати бригаду швидкої допомоги в найближчу лікарю, де є вільне ліжко, забезпечене всім необхідним обладнанням.

20.03.2020 р.