Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Виїзд мобільного консультпункту.

    Працівниками центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і служби у справах дітей Шепетівської райдержадміністрації 10 березня 2020 року, з метою соціального захисту прав та інтересів дітей, недопущення їх бездоглядності здійснений виїзд в село Пліщин в рамках профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Підліток».
   Проведено профілактичну бесіду щодо недопущення правопорушень та злочинів у подальшому з неповнолітнім, який перебуває на профілактичному обліку у підрозділі сектору ювенальної превенції Шепетівського ВП ГУНП.
   Під час проведення рейдів обстежено умови проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перевірено цільове використання державних коштів на новонароджених дітей
   За результатами перевірок складено акти обстеження умов проживання дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків.

11.03.2020 р.