Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

    З метою запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, по району здійснюються заходи спрямовані забезпеченню комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства, шляхом запобігання насильству, ефективного реагування на факти насильства, надання допомоги та захисту постраждалим особам.
    До таких спеціальних заходів щодо протидії домашньому насильству належить виїзд по району мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
    Мобільною бригадою було здійснено виїзд в одне з сіл Плесенської сільської ради, з метою відвідування сім’ї, де згідно повідомлення сільської ради виникла реальна загроза вчинення насильства в сім’ї.
    За результатами рейду складені відповідні акти, з членами сім’ї проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей, а також щодо попередження насильства у сім’ї.

11.03.2020 р.