Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Обговорили зміни до Конституції України в частині децентралізації

    10 березня у райдержадміністрації представники влади, місцевого самоврядування, громадськості обговорили внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади.
    «Наше завдання – провести обговорення, яке будуть розглядати в Києві, у Верховній Раді та Уряді, для того, щоб ті зміни до Конституції, які потрібно реалізувати, стали змінами, що будуть генеровані людьми», - наголосив заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов під час обговорень.
    Більш детально про зміни до Конституції в частині децентралізації влади розповів начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Шепетівської районної державної адміністрації Руслан Дорощук.
    «Реформа децентралізації – це пріоритет на 2020 рік, її треба закріплювати змінами до Конституції. Саме такий формат, як публічне обговорення підготовки змін до Основного Закону, ініціювала держава, щоб в результаті отримати спільне бачення конституційного фундаменту місцевого самоврядування.», - заявив він.
    Сергій Пономарьов наголосив, враховуючи, що в жовтні 2020 року відбудуться місцеві вибори, важливо, «З 2021 року повинна запрацювати нова система влади на території, де розмежовані повноваження місцевого самоврядування та адміністрації у вигляді префекта. Все це зробити необхідно для того, щоб завершити реформу логічно, правильно і вчасно. Зміни до Конституції – це дуже важливий процес, він має бути суспільним і консенсусним з місцевим самоврядуванням, головами громад, депутатами та громадянами», - зазначив він.
    Він також закликав усіх до активного обговорення проєкту, конструктивного діалогу та надання пропозицій.

10.03.2020 р.