Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я».

    Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю. Служба у справах дітей, як координуючий орган, постійно здійснює аналіз стану бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, умов та причин поширення негативних явищ у підлітковому середовищі, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства, саме тому працівниками служби у справах дітей спільно із суб’єктами соціальної роботи постійно проводяться цільові рейди, у ході яких перевіряються умови утримання та виховання дітей у сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, а також виявлення бездоглядних та безпритульних дітей.
    Тому 05.03.2020 року працівниками служби у справах дітей Шепетівської районної адміністрації, спільно з працівниками районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та працівниками Ленковецької сільської ради проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я», на території Ленковецької сільської ради, зокрема, у селах: Білопіль, Мокіївці, Пиляї, Косій Рішнівці та Великій Рішнівці.
    Під час рейду було обстежено умови проживання 8 сімей, діти яких перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.
    Під час проведення заходу, відвідано дітей, які перебувають під опікою, піклуванням у громадян. Порушень прав та законних інтересів підопічних не виявлено. Також відвідано прийомну сім’ю, де виховується 1 прийомна дитина.
    За результатами рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов.

10.03.2020 р.