Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Легальна праця-гідна пенсія

    З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 02.03. 2020 року №64/2020-р, 04 березня 2020 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення спільно з інспектором праці Судилківської сільської ради проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території сіл Судилків, Красносілка, Городище, Серединці та Городище.
   Протягом дня робоча група у складі: завідувача сектору з питань праці, соціально-трудових відносин та з питань сім’ї управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н. Валькової, інспектора праці Судилківської ОТГ Власюк А., ст. інспектора сектору превенції Шепетівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області Шевчук О. відвідали об’єкти господарювання приватної форми власності, які знаходяться на території вищевказаних сіл Судилківської сільської ради.
   В ході проведення обстежень з найманими працівниками та роботодавцями була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо офіційного працевлаштування, дотримання законодавства по оплаті праці, своєчасного проходження медогляду обслуговуючим персоналом торгівельних закладів, дотримання норм гігієни праці на робочому місці. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації зайнятості населення.
   Під час відвідування об’єктів господарювання виявлено неоформленого працівника у одного з роботодавців, який здійснює господарську діяльність у галузі торгівлі.
   Також, роботодавцям було вказано на необхідність оперативного вирішення вказаних недоліків.06.03.2020 р.