Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Шепетівські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

    З метою підвищення рівня обізнаності населення у сфері безпеки життєдіяльності, попередження виникнення надзвичайних подій, роз’яснення правильних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, а також популяризації професії рятувальника, формування активної життєвої позиції підростаючого покоління 03 березня 2020 року рятувальниками 21 Державної пожежно-рятувальної частини міста Шепетівка було проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». З даною акцією рятувальники завітали до дошкільнят міста Шепетівка.
   Усім присутнім дошкільнятам нагадали основні вимоги та правила пожежної безпеки у побуті, повторили як діяти у разі різноманітних надзвичайних ситуаціях. Фахівці служби порятунку продемонстрували в роботі аварійно-рятувальне обладнання, яке знаходиться на озброєнні в пожежному автомобілі. дізналися про принцип роботи аварійно-рятувального обладнання, способи його застосування.
   Також усі бажаючі мали змогу одягнути захисний одяг та спорядження, потримати в руках пожежний ствол, посидіти за кермом автомобіля, що викликало особливе захоплення в усіх без винятку.
   Натомість за гарно проведений час дошкільнята віддячели рятувальників, вручивши їм кольорові малюнки на протипожежну тематику, які самостійно намалювали.

   Шепетівський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

05.03.2020 р.