Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Робоча поїздка

    02 березня цього року голова районної державної адміністрації Віталій Бузиль, голова районної ради Петро Дзяворук, заступник голови районної ради Артур Мовсісян, у черговий раз, здійснили робочу поїздку до села Корчик, де проаналізували хід будівництва нового приміщення Корчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
    Було визначено, що з часу останньої поїздки здійснено суттєвий обсяг будівельно-монтажних робіт, у першу чергу, оздоблювальних на першому та другому поверхах. Керівники району акцентували увагу на необхідності завершення у поточному році будівництва цього важливого для району та громади закладу освіти.
    В ході робочої поїздки, вони також відвідали нове приміщення Корчицької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, яке практично готове до введення в експлуатацію. На сьогодні сюди завозяться меблі та необхідне медичне обладнання.
    Введення в дію нової амбулаторії в селі Корчик значно покращить медичне обслуговування жителів територіальної громади та наколишніх сіл.04.03.2020 р.