Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що громадською організацією осіб з інвалідністю «Креавіта» буде проведено Всеукраїнський конкурс студентських робіт «Інклюзивний дизайн».

   Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що громадською організацією осіб з інвалідністю «Креавіта» буде проведено Всеукраїнський конкурс студентських робіт «Інклюзивний дизайн». Конкурс проводиться за підтримки комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Харкова та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
   Основна мета конкурсу – виявлення кращих проектів, які демонструють можливості архітектурно-конструктивних та дизайнерських рішеннь із використанням сучасних технологій створення інклюзивного середовища життєдіяльності, у тому числі для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Учасниками конкурсу можуть бути студенти, аспіранти та випускники закладів вищої освіти віком до 30 років.
   Бажаючим взяти участь у конкурсі більш детально з інформацією можна ознайомитись за посиланням:
   https://www.univer.kharkov.ua/ua/general/univer_today/news?news_id=9430

02.03.2020 р.