Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дотримання мінімальних гарантій на працю - на постійному контролі

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 13.02. 2020 року №38/2020-р, 26 лютого 2020 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Судилківської об’єднаної територіальної громади.
   Протягом дня робочою групою у складі: завідувача сектором з питань праці, соціально-трудових відносин та з питань сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валькової Н. Г., представників Шепетівського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області було обстежено об’єкти господарювання приватної форми власності, які розташовані на території сіл: Поляни, Новичі, Жолудки, В. Медведівка, Хролин та Травлин.
   За підсумками проведеного обстеження управлінням соціального захисту населенням спільно з Шепетівським управління ГУ ДПС у Хмельницькій області буде проведено звірку щодо оформлення найманих працівників у роботодавців, об’єкти господарювання яких відвідала робоча група.
   Під час відвідувань об’єктів господарювання з роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено пам’ятки відповідної тематики.

27.02.2020 р.