Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати в сільській раді села Новичі.

   У приміщенні сільської ради с. Новичі 26 лютого 2020 року відбулося виїзне спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
   З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені суб’єкти господарювання сіл Поляна, Новичі та Жолудки Судилківської об’єднаної територіальної громади, які здійснюють діяльність у торгівлі.
   В роботі робочої групи взяли участь представники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Шепетівського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області та в.о. старости с. Новичі Охрімець Л. А.
   Відкриваючи засідання, Валькова Н. Г. - представник управління соціального захисту райдержадміністрації відзначила, що сьогодні виїзною робочою групою по легалізації тіньової зайнятості було здійснено обстеження об’єктів господарювання, які розташовані на території сіл: Поляна, Новичі та Жолудки, Городище, ознайомила присутніх з результатами обстеження.
   В ході засідання присутні фізичні особи-підприємці озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності а саме питання єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.
   Представник Шепетівського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області провела з суб’єктами господарювання інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо законодавчих змін у оподаткуванні.
   За результатами засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а присутніх підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

27.02.2020 р.