Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На Шепетівщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

   15 лютого у будинку культури м. Шепетівка відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
    До учасників зібрання з вітальними словами звернулися заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов, керуючий справами виконавчого апарату Шепетівської районної ради Микола Капелюх, міський голова Михайло Полодюк.
    «Війна в Афганістані назавжди залишиться болючою раною для українського народу. Покоління воїнів-афганців знає ціну життя, дружби і єдності, військового обов’язку і честі. Сьогодні, коли Україна опинилася в ситуації зовнішньої військової агресії, наші ветерани-афганці в перших рядах стали на захист Батьківщини. Світла пам’ять загиблим. Безмежна вдячність і низький уклін Вам за мужність і героїзм. Ви залишаєтеся взірцем незламного духу, відданості своїй країні і патріотизму. Бажаю міцного здоров’я і мирного неба, мужності і мудрості здолати усі життєві перешкоди. Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!» - сказав Сергій Пономарьов.
 Він також зазначив, що найближчим часом із районного бюджету будуть виділені додаткові кошти для надання ветеранам-афганцям та сім’ї загиблого воїна – афганця Михайла Франчука матеріальної допомоги.
    За активну громадянську позицію, вагомий внесок у патріотичне виховання молоді Шепетівська спілка ветеранів Афганістану була відзначена подякою Шепетівської райдержадміністрації та районної ради.
 Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, загиблих у Афганській війни та інших локальних конфліктах, поклали квіти до пам’ятника «Чорний тюльпан».
  Змістовний тематичний концерт підготували працівники культури.

17.02.2020 р.