Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за наше щастя.

   Усе далі й далі відходять грізні роки другої світової війни. Але кожного року ми відзначаємо день визволення Шепетівщини від нацистів, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за наше щастя.
    Війна це сльози. Невинна кров, руїни, горе. Війна - це смерть. У страшні роки війни разом з дорослими взялись за зброю діти, щоб захищати Батьківщину від ненависного ворога. Хлопчики і дівчатка ставали синами та доньками полків, були розвідниками, сестрами милосердя, підривниками.
    13 лютого 2020 року, з нагоди 76-ї річниці визволення Шепетівщини від фашистів, у центральній районній бібліотеці ім. М. Коцюбинського спільно з районною громадською організацією «Ветеран Шепетівщини» проведено патріотичну годину «Дорогами війни Шепетівського краю».
    У заході брали участь: голова громадської організації «Ветеран Шепетівщини» Катерина Павлівна Колбасовська, керівник Шепетівської міської ради організації ветеранів - Герасименко Олег Ігорович, члени організації, діти війни - Демидюк Тетяна Василівна, Гаврилюк Галина Олександрівна, головний спеціаліст відділу освіти, культури молоді та спорту РДА - Валентина Володимирівна Галімська, студенти навчальних закладів міста.
    Про події того часу на Шепетівщині, та про справжню легенду нашого краю - юного героя, партизана, земляка Валентина Котика, розповіли вчитель ЗОШ №4 – Бойчук Валентина Яківна та науковий співробітник музею Миколи Островського – Олександр Володимирович Лукашук.
    Бібліотекар Ніна Яківна Перькова провела огляд книжкової виставки «МАЛЕНЬКІ ГЕРОЇ ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ».
    Проведений захід дав змогу відкрити нові сторінки історії краю, поринути у ті часи та події, які ми не маємо права забувати, заради процвітання України та її мирного майбутнього.

14.02.2020 р.