Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО/ООС !

   Учасники АТО/ООС мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України
   Постановою Уряду від 27.12.2017 року № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції. Відповідно до вищезазначеної постанови органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ.
   Метою психологічної реабілітації є збереження або відновлення фізичного та психологічного здоров’я, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, запобігання інвалідності, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки.
   Психологічна реабілітація передбачає надання таких послуг: психологічна діагностика, психологічна просвіта та інформування, консультування, психологічна підтримка та супроводження, психотерапія, групова робота. Послуги з психологічної реабілітації надаються окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.
   Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:
   • Звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів міської ради за:
   - зареєстрованим місцем проживання;
   - фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).
   • Заповнити заяву, до якої додати копії (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду):
   - посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
   - документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
   З метою надання учасникам антитерористичної операції послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів, наказами Управління соціального захисту населення Шепетівської райдержадміністрації від 07.02.2020 року № 10-ОД та № 11-ОД до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації включено такі санаторій :

Додаток11.02.2020