Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дорогі Шепетівчани!

   Сердечно вітаю Вас з 76-ю річницею визволення Шепетівки від фашистських загарбників!
   Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи місто та район від нацистських окупантів.
   Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.
   Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.
   Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!
   Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.
   Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.
   Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям міста та району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.
   Нехай квітне і розвивається наша рідна шепетівська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!



З повагою Голова Шепетівської районної державної адміністрації В. Бузиль

10.02.2020