Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведення профілактичного рейду «Діти вулиці», «Сім’я».

   29 січня 2020 року, з метою профілактики правопорушень та злочинів, розв’язання проблем бездоглядності, безпритульності серед дітей та підлітків, запобігання соціальному сирітству, працівниками служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації спільно з працівниками районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, організовано та проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я» у селах: Климентовичі, Хутір, Корчик та Романів.
   Під час проведення заходу обстежено 7 сімей, діти яких опинились у складних життєвих обставинах, та проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.
   Також, під час рейду, з метою недопущення скоєння повторних правопорушень та злочинів підлітками, проведено профілактичну бесіду з підлітком, який скоїв злочин та перебуває на відповідному обліку.
   За результатами рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов.

30.01.2020