Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


«Легалізація заробітної плати» та «Єдиний соціальний внесок» - важливі теми, які обговорювались на засіданні районної робочої групи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

   У приміщенні Шепетівській районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації С. Пономарьова 28січня 2020 року відбулося спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В роботі комісії взяли участь: представники Шепетівського управління ГУ ДПС в Хмельницькій області, ГУ ПФУ у Хмельницькій області, Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, управління соцзахисту населення, фінансового управління, представники Ленковецької, Грицівськоїта Судилківської об’єднаних територіальних громад.
   Заступник начальника управління соціального захисту населення Н. Валькова довела до відома присутніх підсумки роботи управління соціального захисту населення за 2019 рік з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та підвищення рівня заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району.
   На комісії заслуховувалися представники Грицівської селищної, Судилківської, Ленковецької сільських рад, які доповіли про проведену за минулий рік роботу з питань легалізації найманої праці та з питань погашення боргу зі сплати ЄСВ з фізичними особами-підприємцями, які здійснюють господарську діяльність на території їх громад.
   Під час засідання, з’ясовано, що основними причинами нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче мінімального рівня є встановлення неповного робочого дня, праця за сумісництвом, оплата праці за фактично відпрацьований час.
   Учасники зустрічі дійшли згоди щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам не нижче за мінімально встановлений законодавством.28.01.2020