Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Хмельниччина – лідер за використанням коштів ДФРР

   28 січня 2020 року у режимі відеоконференції відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації. Провів його голова облдержадміністрації Дмитро Габінет. Участь в засіданні також взяли його заступники Роман Примуш, Сергій Ткачук та Оксана Ситницька, голова обласної ради Михайло Загородний та його заступниця Неоніла Андрійчук, керівники структурних підрозділів ОДА та окремих територіальних підрозділів ЦОВВ. Також у відеорежимі до роботи долучилися голова Шепетівської райдержадміністрації Віталій Бузиль, голови ОТГ району.
   Першим у порядку денному роботи було питання освоєння у 2019 році коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію інвестиційних проєктів соціально-економічного розвитку регіонів. Як повідомила начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Віра Бригадир, у 2019 році Хмельницькій області було передбачено фінансову підтримку з державного бюджету в обсязі 1 млрд 296 млн грн, що більше на 154,0 млн грн (1142,0 млн грн) у порівнянні з 2018 роком.
   Станом на 1 січня 2020 року із Державного фонду регіонального розвитку із профінансованих 269,22 млн грн освоєно 266,664 млн грн, що складає 99,05% від обсягу профінансованих коштів. Серед регіонів України за рівнем використання коштів область посіла 1 місце.
   За рахунок коштів Фонду здійснювалося фінансування 48 об’єктів області (у тому числі 1 об’єкт – погашення кредиторської заборгованості). По 35 об’єктах кошти використано у повному обсязі, по 3 отримано економію на суму 1353,2 тис. грн, яку повернуто до державного бюджету (1275,3 тис. грн – реконструкція водогону у смт Дунаївці, 11,998 тис. грн – капітальний ремонт Новоушицького НОК, 65,9 тис. грн – капітальний ремонт будівлі Судилківської ЗОШ у Шепетівському районі).
   Начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Віра Бригадир повідомила, що 11 об’єктів планується ввести в експлуатацію у І кварталі 2020 року. Це парк культури та відпочинку, м. Деражня; стадіон “Центральний”, м. Старокостянтинів; спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри у мініфутбол, с.Ружичанка Хмельницького району; Летичівський навчально-виховний комплекс №2 “Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія”; дитячий садочок, с.Вербка Кам’янець-Подільського району; Новоушицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, гімназія”; Чемеровецький навчально-виховний комплекс №1 “Загальноосвітня школа I-III ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат”; Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівського району; Іванковецький навчально-виховний комплекс Хмельницького району; Кам’янець-Подільська міська поліклініка №1; організація сортування твердих побутових відходів Волочиським комунальним підприємством “ЖЕК” на території полігону твердих побутових відходів Волочиської міської ради.я регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Віра Бригадир
   У продовження колегії Дмитро Габінет заслухав пояснення керівників тих громад та районів, які не змогли повністю освоїти кошти державних субвенцій. Посадовець наголосив, що керівники мають більш відповідально ставитися до питання освоєння цих коштів.
   “Ви маєте навчитися дивитися на питання освоєння коштів дещо ширше. Потрібно вчасно повідомляти про ризики неосвоєння коштів субвенції, щоб обласна адміністрація могла оперативно зреагувати та здійснити їх перерозподіл. Якщо ви не встигаєте їх освоїти чи маєте економію, то це не означає, що в області цього більше ніхто не зробить. Ці кошти можуть і мають бути використані на благо області, – зазначив очільник адміністрації. – Сьогодні були озвучені дуже гарні показники, які доводять, що освоювати кошти ми вміємо досить гарно, але зупинятися на досягнутому не треба. Треба працювати, будувати, аби здати всі ті об’єкти, що заплановано на 2020 рік, і забезпечити потреби населення нашої області. Це пріоритетне завдання.”

28.01.2020