Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я» на території Судилківської громади

   З метою запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, недопущення вживання ними алкогольних напоїв, тютюнових виробів, у Шепетівському районі систематично проводяться рейди «Діти вулиці», «Сім’я».
   Так, 21 січня 2020 року головним спеціалістом сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Чорнопиською, головним спеціалістом служби у справах дітей адміністрації Оксаною Федорчук, спільно з методистом з виховної роботи Судилківської сільської ради Лілією Кіпран, проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я» на території Судилківської сільської ради, зокрема, у селах Новичі, Хролин, Велика Медведівка та Поляна.
   На території громади відвідано 7 родин, в яких на утриманні перебувають 22 дітей віком від 0 до 18 років.
   Під час візиту з батьками малолітніх дітей проведено бесіди щодо відповідального батьківства, недопущення вживання спиртних напоїв, створення належних умов проживання та забезпечення дітей всіма необхідними засобами для повноцінного розвитку, а також наголошено на цільовому використанню державних коштів, що виплачуються безпосередньо на утримання дітей.
    За результатами рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов.

   Головний спеціаліст служби у справах дітей
   Шепетівської РДА
   Оксана Федорчук

22.01.2020