Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


«Твоя формула успіху»: підсумки профорієнтаційного проєкту для молоді Хмельниччини

   Профорієнтаційна робота з молоддю є одним із надзвичайно важливих аспектів роботи служби зайнятості та сприяє ефективному вирішенню проблеми збереження трудового потенціалу країни. «Твоя формула успіху» – саме під такою назвою завершився масштабний профорієнтаційний проєкт для молоді, який у 2019 році проводився Хмельницькою обласною службою зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА.
   Мета Проєкту: профілактика безробіття серед молоді, допомога у виборі актуальних професій та підготовці до виходу на ринок праці.
   В рамках Проєкту проведено 1470 різноманітних заходів: 417 для безробітної молоді, 782 – для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, 68 – для студентів вищих навчальних закладів, 203 – для працівників закладів освіти та батьків.
   Найбільш масштабні заходи – конкурс поетичних творів «Професія моєї душі», ярмарки професій в інтерактивній формі під назвою «Подорож у світ професій», профорієнтаційні квести «Мозаїка професій». Останній захід – гра-квест стала для учнівської молоді незабутньою мандрівкою у світ професій.
   Знайомство учнів з професіями відбувалося під час інтерактивних завдань і вправ, які команди виконували із зацікавленістю та завзяттям, демонструючи свої знання та вміння працювати в команді. Для зручності учасникам пропонувалися маршрутні листи або карти руху із назвами станцій (локацій) і порядком їх проходження. Загалом фахівцями обласної служби зайнятості проведено 27 профорієнтаційних квестів для учнівської молоді 8-9 класів в яких взяли участь майже 1 тис. учнівської молоді Хмельниччини.
   Реалізація подібних проєктів сприяє зміцненню соціального партнерства, а участь в них розширює уявлення молоді про світ професій, послуги державної служби зайнятості, формує навики пошуку роботи та реальне ставлення до перспектив власної зайнятості.

   Відділ інформаційної роботи
   Хмельницького обласного центру зайнятості

24.12.2019