Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Колегія райдержадміністрації погодила проект бюджету району на наступний рік

   19 грудня відбулося позачергове засідання колегії районної державної адміністрації, на якому було розглянуто проект бюджету Шепетівського району на 2020 рік. По даному питанню доповідала начальник управління фінансів райдержадміністрації Лариса Сорока.
   Вона зазначила, що проект базового варіанту районного бюджету сформовано у повній відповідності до Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України із змінами та інших нормативних актів, що регулюють бюджетний процес. Детально зупинилась на прогнозних показниках бюджету, його дохідній та видатковій частинах.
   Підсумовуючи засідання колегії, голова адміністрації Віталій Бузиль зазначив, що проект районного бюджету 2020 року є базовим, в залежності від нагальних потреб, які виникатимуть у наступному році він буде переглядатись та коригуватись. Також він наголосив на важливості подальшої спільної роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування району із збільшення дохідної частини районного бюджету.
   За підсумками розгляду Колегія прийняла рішення погодити проект бюджету Шепетівського району на 2020 рік та рекомендувати його на затвердження сесії районної ради.

20.12.2019