Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Звернення голови райдержадміністрації Віталія Бузиля з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

   Шановні ліквідатори та члени їх сімей, шановна громадо!
   Жахливі події 1986 року ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. 14 грудня ми вшановуємо пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха, адже саме в цей день було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС.
   Минули роки, та в наших серцях досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми ніколи не забудемо про самопожертву Героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров'я прийдешніх поколінь.
   Жителі Шепетівського району також брали участь в ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії ХХ століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю.
   Висловлюю щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу. Від усього серця зичу Героям-ліквідаторам та їхнім родинам міцності духу, здоров'я і щастя і добробуту!

13.12.2019