Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати в Пліщинській сільській раді

   У приміщенні Пліщинської сільської ради 11 грудня 2019 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення Л. Танасієнко відбулося виїзне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
   З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені фізичні особи-підприємці, об’єкти господарювання яких знаходяться на території Пліщинської сільської ради і яких відвідали представники робочої групи.
   У засіданні робочої групи взяли участь представники контролюючих та правоохоронних органів: управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області та Пліщинської сільської ради.
   Під час зустрічі Ліліана Танасієнко, звернула увагу присутніх на одну з найболючіших проблем району на даний час – офіційне працевлаштування працівників та дотримання вимог законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімального розміру.
   Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності. За результатами засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а присутніх підприємців зобов’язано дотримуватися у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

12.12.2019