Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дотримання мінімальних гарантій на працю - на постійному контролі

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам, на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 02.12. 2019 року №281/2019-р, 11 грудня 2019 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Плесенської та Пліщинської сільських рад.
   Протягом дня робочою групою у складі: голови робочої групи – начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ліліани Танасієнко, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці, соціально-трудових відносин та з питань сім’ї, представників Шепетівського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області, управління Держпраці у Хмельницькій області та Шепетівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області, було обстежено об’єкти господарювання приватної форми власності, які знаходяться на території сіл Плесна та Пліщин.
   Під час проведення відвідувань об’єктів господарювання з роботодавцями та найманими працівниками була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота по легалізації трудових відносин, розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації зайнятості населення, прав та зобов’язань роботодавців згідно трудового законодавства перед найманими працівниками.
   Суб’єктам господарської діяльності наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.

12.12.2019