Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


За втручання прокуратури професійно-технічному навчальному закладу повернуто 160 га землі вартістю майже 5 млн. грн.

   Шепетівська місцева прокуратура продовжує активну роботу щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин та охорони дитинства.
   Місцевою прокуратурою виявлено факти незаконного використання приватним агровиробником земель професійно-технічного державного навчального закладу.
   Так, у червні цього року між закладом освіти та сільськогосподарським виробничим кооперативом укладено договір, відповідно до якого агровиробнику надано право вирощувати сільськогосподарську продукцію на 164 га землі, що належить навчальному закладу на праві постійного користування.
   Встановлено, що фактично між сторонами виникли відносини оренди, укладений правочин є удаваним та в порушення вимог законодавства зазначена земельна ділянка фактично використовувалась суб’єктом господарювання для отримання прибутку.
   Враховуючи виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання зазначеного договору недійсним та звільнення земельної ділянки закладу освіти.
   Під час розгляду справи господарським судом Хмельницької області відповідачами договірні відносини припинено у добровільному порядку, а землю вартістю майже 5 млн. гривень повернуто законному землекористувачу.

   Іван Комар,
   керівник Шепетівської місцевої прокуратури

05.12.2019