Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено захід «16 днів проти насильства»

   У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» (25 листопада - 10 грудня), з метою попередження насилля в сім'ї, роз’яснення неповнолітнім їх прав стосовно скоєння відносно них насильства або інших противоправних дій; роз’яснення про відповідальність за жорстоке поводження з однолітками, а також вчинення кримінальних правопорушень проти особистості, 29 листопада 2019 року, начальником відділу соціальної роботи РЦСССДМ, Андрієм Цідиком, головним спеціалістом служби у справах дітей адміністрації, Оксаною Федорчук, спільно з керівником апарату Шепетівського міськрайонного суду, Нелею Жураковською, проведено лекцію з елементами бесіди «16 днів проти насильства», «Ми проти насильства», з учнями 7-8 класів Судилківського ліцею.
   Під час проведення заходу було розглянуто основні види насильства, їх ознаки, а також роз’яснено, до кого можна звернутися особам, які постраждали від домашнього насильства. В ході заняття обговорено питання щодо попередження насильства в суспільстві, зокрема, у сім’ї, та недопущення насильства серед підлітків, а також продемонстровано відеоролики «Протидія жорстокості і насильства серед підлітків», «Говори проти насильства».

   Головний спеціаліст
   служби у справах дітей
   адміністрації
   Оксана Федорчук

29.11.2019