Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Координаційна нарада щодо питань антитерористичного та диверсійного захисту

   22 листопада 2019 року в Шепетівській районній державній адміністрації, за ініціативи Шепетівського міського відділу Управління СБУ у Хмельницькій області, відбулась координаційна нарада щодо окремих проблемних питань антитерористичного та диверсійного захисту особливо важливих об'єктів Міністерства оборони України, розташованих на території Шепетівського району.
   У координаційній нараді взяли участь представники Шепетівської районної державної адміністрації, Шепетівського міського відділу УСБУ у Хмельницькій області, командування військових частин, розташованих на території міста та району, керівники силових структур Шепетівського району та інші керівники підприємств, установ та організацій Шепетівського району.
   Учасники заходу обговорили наявні проблеми забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил), охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій, завдання, які покладаються на територіальну оборону району. Обговорено пропозиції по вдосконаленню діючої системи антитерористичних та протидиверсійних заходів та спільних дій із запобігання вчиненню терактів і диверсій на військових об’єктах.
   За результатами наради було прийнято рішення по окремих превентивних заходах щодо завдань із запобіганню вчиненню на військових об’єктах диверсій та терористичних актів, витоку з військових об’єктів у незаконний обіг засобів ураження, недопущення їх потрапляння до кримінального середовища, терористичних організацій та ін.

25.11.2019